Освітні програми

Як розібратися в оподаткуванні, налагодити продажі в інтернет-магазині, комунікувати з клієнтами і навчитися фінансової грамотності? Вcі бізнес-знання ми зібрали за однією адресою — в центрі Дія.Бізнес.

Найближчі події

25 Вересня
Офлайн
Запрошення до участі у Конкурсі з надання ІТ-послуг для створення туристичної онлайн-платформи

Громадська організація “Центр креативного підприємництва” у партнерстві з Управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОДА запрошують до участі у конкурсі з надання ІТ-послуг на створення онлайн-платформи.

Конкурс проводиться в межах грантового проєкту «Туристичний портал «Mykolaivtravel.ua» за підтримки проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Предметом закупівлі є ІТ-послуги, з розробки онлайн-платформи, туристичного порталу Mykolaivtravel.ua.

Туристичний портал повинен включати в себе гугл-карту (або аналогу) з геолокаціями туристичних маятників Миколаївської області та коротку інформацію про кожний об’єкт чи заклад. Дану інформацію за інструкцією зможуть добавляти користувачі Mykolaivtravel.ua після узгодження з адміном платформи.

Інструментарій даного функціоналу включає в себе:

1) фото потенційного туристичного об’єкту, закладу;
2) короткий опис об’єкту чи закладу;
3) пропозиції необхідної підтримки в області покращення інфраструктури, медійної підтримки, вирішення конфліктів на місцях та інше.

Зареєструватися
11 Вересня
Всі секрети успішного виступу за методиками спецслужб

Мета тренінгу-інтенсиву – Розвинути навички ефективного виступу, проведення ефектних бізнес презентацій перед будь-якою аудиторією.

Зареєструватися
1 Вересня
Комбінований
Податковий менеджмент та формування сервісного мислення для розбудови податкового простору та відкритості служби

Курс спрямований на розширення області знань співробітників ГУ ДФС у Миколаївській області в частині податкового, антикорупційного законодавства на основі практичних кейсів та формування кібергігієни, єдиного сервісного підходу до організації взаємодії з платниками податків, відпрацювання навичків переконання.

Зареєструватися
21 Серпня
Офлайн
5 типових помилок в маркетингу

Учасники заходу:

  • Отримають must have знання для розуміння цільової аудиторії бізнесу
  • Дізнаються причини неефективного маркетингу
  • Пропишуть дієві кроки для підвищення ефективності своїх стратегій
Зареєструватися
9 Серпня
Офлайн
Перші гроші

Курс для підлітків, що мріють стати підприємцями

Мрієте, аби ваша дитина самостійно перетворювала ідеї в успішний фінансовий проєкт?

В центрі Дія.Бізнес є спеціальна освітня програма для підлітків 12 — 17 років, які мріють стати підприємцями. Довірте дитині перетворювати ідеї в успішний фінансовий проєкт вже сьогодні.

Зареєструватися
3 Серпня
Офлайн
Я — лідер

Хочете, аби ваша дитина була лідером та вела за собою як Ілон Маск? Він не навчався на курсі Я — Лідер від центру Дія.Бізнес, але впевнені, йому б сподобалось.

Зареєструватися

Маєте питання?

Маєте питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами