Освітні програми

Як розібратися в оподаткуванні, налагодити продажі в інтернет-магазині, комунікувати з клієнтами і навчитися фінансової грамотності? Вcі бізнес-знання ми зібрали за однією адресою — в центрі Дія.Бізнес.

Найближчі події

5 Березня
Офлайн
Як почати бізнес в умовах декрету

Відкрити власну справу можливо у будь-якому віці і з будь-яким соціальним статусом. Завітайте до нашого Центру та надихніться кейсами успішних підприємців, які відкрили бізнес, перебуваючи у декретній відпустці

Зареєструватися
26 Лютого
Офлайн
Cashflow: бізнес гра для підприємців

Фінансова гра — це можливість спроектувати власні реалії та амбіції на ігрове поле, і, таким чином, навчитись правильно заробляти гроші.

Зареєструватися
25 Лютого
Офлайн, безкоштовно
Кінопоказ для підприємців

Традиційно ми будемо не лише спотерігати фільм, а й обговорювати його з кінознавцем Дмитром Давиденко та маркетологом Тетяною Куємжи.

Зареєструватися
22 Лютого
Офлайн
Таргетована реклама для бізнесу

У час банерної сліпоти зарекомендувати свій продукт на ринку — справжнє мистецтво! Саме тому у цій грі перемагають ті підприємці, які використовують лише професійні методи просування.

Зареєструватися
21 Лютого
Онлайн
Фундаментальний SMM

Сьогодні SMM-фахівець в уявленні більшості — це людина, яка фотографує на телефон та імітує роботу за ноутбуком у кав’ярні. Проте ми хочемо розвінчати цей стереотип та донести справжню цінність цієї професії

Зареєструватися
4 Січня
Офлайн, 16:00-18:00
Лідерські курси для дітей та підлітків у Дія.Бізнес

Хочете, щоб про вашу дитину писала Вікіпедія? Тоді наші лідерські курси для дітей та підлітків у Дія.Бізнес просто створені для вас!
Запрошуємо дітей прокачати лідерські якості та розвинути своє креативне мислення!

Зареєструватися

Маєте питання?

Маєте питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами